Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Статті

ВАС ЧЕКАЄ ТРУСКАВЕЦЬ З ПЕРЕМОГОЮ! Трускавецькі міліціонери в зоні АТО

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Днями для несення служби в зоні АТО відправились чергові добровольці з числа особового складу Трускавецького міського відділу міліції.

 Трускавецькі міліціонери виконують завдання на сході країни, починаючи від літа минулого року та щомісячно поповняють ряди бійців батальйону спеціального призначення.

Наприкінці року наші міліціонери були скеровані в спеціальну військову частину у Львові, де близько двох тижнів навчались прийомам та методам ведення бою у різних ситуаціях. Хлопці демонстрували свою впевненість та виявляли мужність, висловлювали надію, що все з ними буде гаразд, адже вони йдуть захищати Батьківщину.

Ми щодня живемо спокійним буденним життям і мало задумуємось про сумні і жорстокі реалії, які панують на сході нашої країни, де виявляють приклади небаченого до нині героїзму і жертовності наші рідні трускавецькі міліціонери. Вас чекає Трускавець з перемогою!

Трускавецький міський відділ міліції завдячує волонтерам,  керівництву міста Трускавця та начальнику головного управління міліції у Львівській області, завдяки яким наші міліціонери були належно споряджені та забезпечені всім необхідним для виконання своїх обов’язків в зоні АТО.

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Спонсори