Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Статті

Вичерпалися «аргументи» і заліг на дно: трускавецький мер переховується від громади

Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

Котрий день поспіль курортне місто лихоманить – оздоровниця ніяк не може оговтатися від наслідків  снігової негоди, яка пройшла Україною 12-13 листопада. Потужні снігові опади позамітали дороги у місті,  прибудинкові території, спричинили ДТП. Та от, що вражає – влада курортного міста, яка з перших днів не справлялася з наслідками негоди, й надалі демонструє свій непрофесіоналізм та байдужість.

А трускавецький мер Кульчинський просто щез – два дні поспіль він не зявляється на робочому місті й підозріло зник з соціальних мереж. Якщо раніше співав дифірамби собі коханому ледь не щодня, виставляючи фото з закордонних вояжів, то тепер відмовчується, не реагуючи на коментарі дописувачів на своїй сторінці.Ще у неділю ввечері градоначальник міста запрошував трускавчан до себе в робочий кабінет, щоб спільно на моніторах спостерігати, як чистять комунальники місто, але після шквалу критики городян, яких вщент розгромили спроби трускавецького мера пояснити свою бездіяльність фас -мажорними обставинами, активність пана Кульчинського стала дорівнювати нулю. Мабуть, трускавецький мер вирішив переховатися у надійному місці, допоки шквал емоцій згасне. Одне слово, заліг на дно.

А пишуть люди пану Кульчинському у соцмережах і далі про наболіле :  «Андрій Богданович!Прошу зверніть увагу!сніг не падає, а на дорогах аварійна ситуація!!!! Зробіть щось!!!не найгірший снігопад випав!!По дорозі на новій зимовій гумі зносить!!!Та Ви в цьому місті живете!!!Трускавець ще Такої зимової дороги не бачив. Не шукайте собі оправдання!дійте, це сором!»   Або ж «Пане мере!почалась відлига!Дороги  не чистять!Я вже мовчу про тротуари!Як водити дітей в садки і школи!!!!До будинків 18-20 по вул. Сагайдачного неможливо заїхати!!!Та зробіть вже нарешті те, що обіцяли!!!Чи ви і надалі буде стверджувати що все чистять і техніка працює....?????».   

Реакції на ці зауваження обурених трускавчан – жодної. Проте трускавецький мер все ж не втримався і спробував після тривалої мовчанки бодай одним коментарем врятувати рештки втраченої репутації у дискусії щодо закупівлі техніки для комунальників міста: «Мене вся наша техніка снігоприбиральна сильно підвела! В найближчий час виправимося !». Та через кілька годин Андрій Богданович витер і це послання до трускавчан. Оскільки у відповідь на його репліку трускавчанка Леся Дідик запропонувала пану меру прийняти серйозні кадрові рішення щодо незадовільного виконання своїх посадових обов’язків профільним заступником Олексієм Балицьким.А на додачу порадила мільйонні прибутки бюджету скерувати на комуналку міста та нову очисну техніку для прибирання доріг,  а не на сумнівні скульптури для парку, котрі зимою ставити і так ніде. Та от такі слушні зауваження громадської  активістки  пан Кульчинський  залишив без відповіді – й знову затаївся у підпільному сховищі.

Скільки часу Андрій Богданович, наче щур, ховатиметься від трускавецької громади – спрогнозувати складно. Мабуть, у теплому сховищі посадовця ситуація виглядає значно оптимістичнішою, ніж реалії на вулицях Трускавця.

 

 Вікторія Утрин

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Спонсори