Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Статті

Прес-конференція трускавецького мера, або розмова ні про що

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Чи не вперше за історію Трускавця звіт міського голови про діяльність за перших 100 днів відбувся у лише у формі лише прес-конференції для журналістів, а не спілкування з громадою міста. До того ж ця зустріч не була анонсована ні на офіційному сайті міськради, ні у мас-медіа, що вкотре підтвердило – трускавецька влада не готова працювати у відкритому форматі.  Виглядає на те, що Андрій Кульчинський уникає спілкування з трускавчанами, розуміючи, що сказати нічого: реалізація обіцянок з передвиборчої програми ніяк не розпочнеться. Більше того – окремі рішення: про різке зростання тарифів на водопостачання та спроба рейдерської атаки на підприємців сувенірного ринку викликали обурення у мешканців міста, яке трансформувалося в акції протесту під стінами міської ради. 

Про ці свої «здобутки» мер під час прес-конференції скоромно промовчав. Натомість більше половини часу, призначеного для зустрічі з журналістами, розповідав про фантасмогоричні плани мерії, не називаючи жодних конкретних термінів виконання й не демонструючи документів, які б засвідчили, що вони таки будуть втілені в життя. Наприклад, Андрій Кульчинський, як про доконаний факт, розповідав про інвестиційні проекти щодо будівництва аквапарку, льодової арени та інших відпочинкових об’єктів, хоча  насправді йшлося лише про перемовин з ймовірними інвесторами. Тобто ці, так би мовити досягнення, наразі вилами по воді писані. Теж саме стосується участі міста в обласних та регіональних конкурсах по спів фінансуванню: по-перше, подані проекти, розроблені ще минулого року, а по-друге: невідомо, яка кількість з них переможе. Тобто запевнення Андрія Богдановича про плідну працю над залученням інвестицій до міста, є поки що лише казочкою про сивого бичка. А вже абсолютною маячнею виглядає ідея про об’єднання Трускавця з Оровом, Зимівками та іншими селами – це  надзвичайно складний в реалізації проект, пов'язаний з вирішенням багатьох питань, у тому числі й утриманням інфраструктури цих населених пунктів. Пан мер готовий взяти на себе таку відповідальність? 

Журналісти, запрошені до участі у прес-конференції, так і не почули головних меседжів: не було представлено стратегію міста-курорту, яку мала б за цей час напрацювати нова команда, не озвучено пріоритетних напрямків, які реалізовуватимуть першочергово, не окреслено дорожньої карти.  Виглядає на те, що трускавецька влада працює в ручному режимі, не ускладнюючи собі життя прийняттям ефективних менеджерських рішень. А проблеми, які виникають, вирішує методом «гасіння пожежі»: за таким принципом було виділено кошти з бюджету для зменшення заборгованості міського водоканалу, прийняте рішення про компенсацію мешканцям тарифів з водопостачання, Кульчинський також обіцяє дотувати з бюджету пільговий проїзд усім пенсіонерам. Влада вдається до популізму, формуючи бюджет проїдання, а не бюджет розвитку Трускавця.

Одне слово, перша прес-конференція міського голови Трускавця стала свідченням того, що очільники міста не здатні до напрацювання комплексних управлінських рішень і системності в їх реалізації. А це - серйозний виклик для громади.

Ольга КУЦ 

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Спонсори