Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Статті

Паркування на вулиці Т.Шевченка можна призупинити – та влада зволікає !

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Врегулювати ситуацію з транспортним колапсом на вулиці Тараса Шевченка можна швидко та оперативно, - запевняють місцеві правоохоронці. На апаратній нараді у Трускавецькій міській раді керівник трускавецьких поліціянтів підполковник Богдан Собко звернувся до керманича міста з пропозицією поставити тут дорожній знак «Стоянка заборонена». Тоді б правоохоронці отримали важелі впливу на власників авто, які перетворюють пішохідну вулицю у парковку: складали б протоколи та штрафували правопорушників. Головний правоохоронець міста каже: у ЗМІ та й серед населення міста останнім часом побільшало скарг на численні заїзди машин на вулицю Шевченка. 

 

- Пішохідну зону перетворюють на стоянку. Ми ж неодноразово звертатися з пропозицією до керівництва Трускавця  поставити при в’їзді та виїзді з вулиці Т.Шевченка знаки «Стоянка заборонена». Це питання одного дня, чому із ним зволікають – незрозуміло, - резюмував Богдан Собко. 

 Виходить, що хаотичні паркування та заїзди на одному з найпривабливіших  проспектів Трускавця можна призупинити, однак виходить, що комусь такий крок – невигідний, тому питання і не зрушується з мертвої точки. А тим часом вулицею Т.Шевченка і вдень і вночі «гасають» автівки, ледь не збиваючи перехожих. 

Вікторія Утрин 

 

IMG_1174.JPG

IMG_1178.JPG

IMG_1182.JPG

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Спонсори