Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Статті

У перервах між доленосними сесіями міської ради мер Трускавця злітав у Тель-Авів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Так уже повелося, що у курортному Трускавці останнім часом на сесійних засідання міської ради народні обранці затверджують «сенсаційні» для мешканців міста проекти: то з щедрої руки керманича міста пана Кульчинського виділять понад 1 млн. грн. підприємству з приватним капіталом ТзОВ «Альфа Плюс», то хочуть підвищити тарифи на водопостачання для населення майже на 53% , і це при передвиборчій обіцянці мера знизити їх, то гроші на фільм про місто виділять у розмірі 200 тис. грн. фірмі,  про яку знають лише очільники.

Після таких гарячих та далеко непопулярних для населення рішень владні мужі Трускавця встигають здійснити вояж закордон. З останніх світлин міського голови у соціальних мережах видно, що пан Кульчинський трудився та молився не де інде, як на святій землі, в Ізраїлі. Туди на два дні керманич міста встиг злітати зі своїм заступником паном Ткаченком. Зі скупих пояснень мера: на Святу землю літали не просто так,  а на міжнародну виставку туризму в Тель-Авів. 

От тільки парадокс – у закордонний вояж подався сам мер та його перший заступник пан Ткаченко, натомість начальника Управління розвитку міста пані Скибак (людину, яка несе безпосередню відповідальність у місті за туризм та промоцію Трускавця) у закордонну мандрівку не взяли. Виходить, нежіноча це справа у теплій країні Трускавець представляти. Пам’ятається, попередній очільник міста не дозволяв собі закордонні вояжі у заморські країни – за міжнародні виставки  та презентації  курорту відповідали люди, у чиїх посадових обов’язках були виписані такі повноваження. Нова ж команда міста, мабуть, перед першим серйозним підсумком своєї роботи – сто днів при владі -  просто стомилася від місцевих проблем та нелегкої праці у владних кабінетах, тож знайшла час гарно провести його подальше від цікавих очей. 

  

Вікторія УТРИН

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Спонсори