Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Статті

Вулична торгівля, як ракова пухлина, захоплює Трускавець

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 Трускавчани б’ють на сполох –із першим потеплінням  вулиці курортного міста впевнено завойовує стихійна торгівля. Критичною ситуація вимальовується біля супермаркету «Колібріс» на вулиці Воробкевича. Як повідомив у редакцію часопису «Джерела Трускавця» знаний у місті станичний Братства ОУН-УПА Роман Малярчин : люди, що торгують там своїм домашнім крамом із невеличкого базарчику, що знаходиться поруч із «Колібрісом», сміливо перебираються на дорогу, де з землі і продають свій  товар.

   - Тільки під кінець минулого літа біля магазину «Колібріс» ще минулою владою було облаштовано близько 20 місць  – так званий міні-ринок для сільськогосподарської продукції - , з яких люди торгували своїм добром. 

Сьогодні нагляд за дотриманням благоустрою на цій території та викорінення стихійної торгівлі у цьому  мікрорайоні упустили, тож маємо те, що маємо – торгівлю ведуть прямісінько із землі, - обурюється знаний у місті трускавчанин. 

  Нагадаємо, під кінець літа 2015 р. за ініціативи тепер уже екс-міського голови Трускавця Руслана Козира було відкрито міні-ринок для сільськогосподарської продукції біля супермаркету «Колібріс». Столи встановило комунальне підприємство «Парк курортний», яке і відповідало за дотриманням там порядку. За умовою, на міні-ринку  люди мають можливість  продавати трускавчанам та гостямн міста свою городину та інші дари природи цивілізовано, а головне  безкоштовно. 


 Ірина Романова 

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Спонсори