Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Статті

Проблема водопостачання Трускавця не втрачає своєї актуальності

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Свідченням цього стали депутатські звернення та запити, які прозвучали учора на засіданні сесії Трускавецької міськради. Так заяву громадських організацій «Рада міста» та «Асоціація підприємців та роботодавців Трускавця» озвучив депутат Роман Бучкович.

У цьому документі, зокрема, зазначено, що 1 січня 2016 року буде введена в дію Постанова Кабінету Міністрів України про внесення змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, згідно з якою зміниться ціна на покупну воду та водовідведення у дрогобицькому водоканалі і відповідно трускавецький міськвиконком повинен переглянути тарифи на водопостачання для трускавецьких споживачів. Тому ці питання сьогодні потребують докладного вивчення та напрацювання механізму формування тарифів на водопостачання та водовідведення Трускавця.

Представники громадських організацій пропонують створити депутатську комісію з обов’язковим залученням представників громадських організацій, яка б ґрунтовно вивчила проблематику водопостачання Трускавця  та заслухала звіт про фінансову-господарську діяльність ТзОВ «Трускавецький водоканал» за період 2011-2015 роки, виконання  інвестиційних зобов’язань фірмою «Альфа-Плюс» -  співзасновником трускавецького водоканалу -, та перспективою розвитку водопостачання та водовідведення у місті-курорті, у тому числі використання питного водосховища.

Повний текст заяви ГО «Рада міста» та «Асоціація підприємці та роботодавців Трускавця» понадаємо нижче. Нагадаємо, що питання необхідності заслуховування звіту директора міського водоканалу Володимира Возняка піднімалося неодноразово. Проте частина трускавецьких народних обранців минулого скликання під керівництвом Андрія Кульчинського, які називали себе «опозицією», не підтримували таке рішення.

Підтвердженням актуальності питань  водопостачання міста-курорту, піднятих зазначеними вище громадськими організаціями, став і депутатський запит Анатолія Стародуба. Очільник міського осередку «Солідарності» повідомив колегам сенсаційну новину: невідомі особи здійснюють диверсію проти питного водосховища у Трускавці. За словами Анатолія Стародуба, з урочища Помірки прокладена труба до витоків озера і туди зливається рідина, яка містить органічні мінеральні домішки. Ці домішки можуть нашкодити якості води з питного водосховища. Є припущення, що це роблять люди, які ведуть несанкціоноване будівництво у першій санітарній зоні охорони озера, намагаючись у такий спосіб прискорити процес переведення його зі статусу питного в рекреаційне. За цим фактом правоохоронні структури порушили кримінальне провадження.

 

Ольга КУЦ

 

                                                                 Міському голові Трускавця Андрію  Кульчинському

                                                                                      Депутатам Трускавецької міської ради

 

  ЗАЯВА

Під час виборів до органів місцевого самоврядування було чимало спекуляцій на темі водопостачання Трускавця та стосунків ТзОВ «Трускавецький водоканал» та КП «Дрогобичводоканал». У ЗМІ мусувалася інформація щодо боргових зобовязань між цими суб’єктами господарювання, якості питної  води, використання питного водосховища на вул. Городище у Трускавці та інші. Цього року дана проблема неодноразово заслуховувалась на сесіях Трускавецької та Дрогобицької міських рад. З 1 січня 2016 року буде введена в дію Постанова Кабінету Міністрів України про внесення змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, згідно з якою зміниться ціна на покупну воду та водовідведення у дрогобицькому водоканалі і відповідно трускавецький міськвиконком повинен переглянути тарифи на водопостачання для трускавецьких споживачів. На нашу думку ці питання сьогодні потребують докладного вивчення та напрацювання механізму формування тарифів на водопостачання та водовідведення Трускавця.

Пропонуємо негайно створити депутатську комісію з обов’язковим залученням представників громадських організацій, яка б ґрунтовно вивчила проблематику водопостачання Трускавця  та заслухала звіт про фінансову-господарську діяльність ТзОВ «Трускавецький водоканал» за період 2011-2015 роки, виконання  інвестиційних зобов’язань фірмою «Альфа-Плюс»  - співзасновником трускавецького водоканалу, та перспективою розвитку водопостачання та водовідведення у місті-курорті, у тому числі використання питного водосховища. Для фахового обговорення зобов’язати  керівництво «Трускавецького водоканалу» для роботи комісії  попередньо надати звіт про фінансову-господарську діяльність , звіт про виконання інвестиційних зобов’язань та перспективний план розвитку підприємства із забезпечення міста цілодобовою якісною питною водою та вирішення питання водовідведення й каналізування.

За результатами роботи депутатської комісії пропонуємо провести круглий стіл, де винести на розгляд громади Трускавця основні напрямки розвитку водопостачання та водовідведення міста-курорту.

                        

ГО «Рада міста»

ГО «Асоціація роботодавців та підприємців м. Трускавця»

 

 

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Спонсори