Баннер верх
Присилайте свої матеріали та зауваження на truskavets-media@ukr.net

Показники захворюваності на ГРВІ у Трускавці далеко не критичні

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Ситуація з захворюваністю на гострі вірусні інфекції у Трускавці стабільно-спокійна. Таку головну думку на понеділковій нараді у ТМР висловив в.о. головного лікаря ТМЛ Ігор Стасик. За словами медика, минулого тижня медпрацівниками лікарні було зафіксовано зростання кількості хворих у порівнянні з позаминулим тижнем. Мовою цифр картина виглядала  наступним чином: минулого тижня на ГРВІ у курортному місті захворіло 306 людей, з яких 114 – це діти, 162 – дорослі. У порівнянні з позаминулим тижнем показник трохи зріс, оскільки два тижні тому було зафіксовано 264 недужих. 

- Однак я хочу вчергове заспокоїти трускавчан, на наше щастя, у Трускавці наразі говоримо про захворюваність не на грип, а ГРВІ, - наголошує Ігор Стасик. 

  За словами медика , ситуація з захворюваністю  у місті під контролем медпрацівників, які щоденно моніторять дані. Так станом на понеділок 8 лютого у місті зафіксовано 68 випадків захворюваності на ГРВІ. Однак ця цифра включає в себе й дані за вихідний день неділю, пояснюють медики. Зважаючи на такі показники  у Трускавці не було необхідності закривати навчальні заклади на карантин, що було зроблено у містах сусідах. Проте, як пояснив Ігор Стасик, часто медикам розповідають, що чимало дітей у місті таки не відвідує навчання. Ігор Стасик запевняє, що  у цьому випадку йде мова  про те, що чимало батьків свідомо не відпускають своїх чад до школи, аби таким чином вберегти їх від ймовірної хвороби. 

Вікторія Утрин

Коментарі до новини

Гаряча новина

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Спонсори